LD39115J18R
DigiKey raktári szám
497-17878-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17878-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17878-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD39115J18R
Leírás
IC REG LIN 1.8V 150MA 4-FLIPCHIP
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 4-FlipChip
EDA / CAD modellek
LD39115J18R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
50 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
70 µA
PSRR
74dB ~ 67dB (1kHz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Elavult
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-UFBGA, FCBGA
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
4-FlipChip
Dropout feszültség (max.)
0,11V / 100mA