LD39020DTPU33R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LD39020DTPU33R |
Leírás | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN |
Gyártói standard átfutási idő | 26 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-DFN (1x1) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LD39020DTPU33R modellek |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 40 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet, lágyindítás |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás 4-XDFN szabadon lévő kontaktus |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Gyártói tokozás 4-DFN (1x1) |
Dropout feszültség (max.) 0,35V / 200mA | Alap típusszám |