LD39020TPU33R
DigiKey raktári szám
497-15500-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-15500-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-15500-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD39020TPU33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-DFN (1x1)
EDA / CAD modellek
LD39020TPU33R modellek
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA