LD39020ADTPU33R
DigiKey raktári szám
497-15496-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-15496-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-15496-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD39020ADTPU33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 4-DFN (1x1)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD39020ADTPU33R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
40 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, lágyindítás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-XDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
4-DFN (1x1)
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA