L78M24ABDT-TR
DigiKey raktári szám
497-7773-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7773-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7773-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78M24ABDT-TR
Leírás
IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
EDA / CAD modellek
L78M24ABDT-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyártói tokozás
DPAK
Kimeneti feszültség (min.)
24V