BA178M24FP-E2
DigiKey raktári szám
BA178M24FP-E2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BA178M24FP-E2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BA178M24FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BA178M24FP-E2
Leírás
IC REG LINEAR 24V 500MA TO252
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-252
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
4.5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
6 mA
Alkatrész státusza
Elavult
PSRR
55dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
33V
Gyártói tokozás
TO-252
Kimeneti feszültség (min.)
24V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
2V / 500mA (tipikus)