L78M15ABDT-TR
DigiKey raktári szám
497-7772-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7772-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7772-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78M15ABDT-TR
Leírás
IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
EDA / CAD modellek
L78M15ABDT-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
PSRR
54dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
15V