RSMF2JBR330 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 136
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 0
330 mOhms ±5% 2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Biztonsági Fém-oxid fólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RSMF2JBR330
DigiKey raktári szám
RSMF2JBR330-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSMF2JBR330
Leírás
RES 0.33 OHM 5% 2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RSMF2JBR330 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 235°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,177" átmérő x 0,433" H. (4,50mm x 11,00mm)