RSF2JBR330 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 136
330 mOhms ±5% 2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fém-oxid fólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RSF2JTR330
RSF2JBR330
DigiKey raktári szám
RSF2JBR330-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSF2JBR330
Leírás
RES 0.33 OHM 5% 2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RSF2JBR330 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 235°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,217" átmérő x 0,591" H. (5,50mm x 15,00mm)