RSF2JTR330
DigiKey raktári szám
RSF2JTR330TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RSF2JTR330CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSF2JTR330
Leírás
RES 0.33 OHM 5% 2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 mOhms ±5% 2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fém-oxid fólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RSF2JTR330 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló bevonat, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 235°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,217" átmérő x 0,591" H. (5,50mm x 15,00mm)