SDN10-24-100C
DigiKey raktári szám
2106-SDN10-24-100C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDN10-24-100C
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
24V
Gyártó
SolaHD
Max. kimeneti áram
10A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
240W
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
Veszélyes helyek, ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
90%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,36" H. x 2,36" Sz. x 4,85" M. (110,7mm x 59,9mm x 123,2mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
90V
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus, EAC
Bemeneti DC feszültség (max.)
375V