SDN5-24-100C
DigiKey raktári szám
2106-SDN5-24-100C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDN5-24-100C
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
24V
Max. kimeneti áram
5A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
120W
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,36" H. x 1,97" Sz. x 4,85" M. (110,7mm x 50,0mm x 123,2mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
90V
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus, EAC
Bemeneti DC feszültség (max.)
375V