SDN10-24-100P
DigiKey raktári szám
2106-SDN10-24-100P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDN10-24-100P
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
24V
Max. kimeneti áram
10A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
240W
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Méretek
4,55" H. x 3,26" Sz. x 4,88" M. (115,6mm x 82,8mm x 124,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
210V
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus
Bemeneti DC feszültség (max.)
375V