510CAA25M0000AAG nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Skyworks Solutions Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Raltron Electronics
Diodes Incorporated
Raktáron: 360
Diodes Incorporated
Taitien
QST
Aker Technology Corp
Raktáron: 996
Shenzhen SCTF Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 882
Újdonságok a DigiKey-nél
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
510CAA25M0000AAG
DigiKey raktári szám
863-510CAA25M0000AAG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
510CAA25M0000AAG
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
26mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (7x5)
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
18mA