CO4305-25.000-EXT-T-TR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Cardinal Components Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Cardinal Components Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
Diodes Incorporated
Raktáron: 360
Diodes Incorporated
Taitien
QST
Aker Technology Corp
Raktáron: 996
Shenzhen SCTF Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 882
25 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CO4305-25.000-EXT-T-TR
DigiKey raktári szám
2151-CO4305-25.000-EXT-T-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2151-CO4305-25.000-EXT-T-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2151-CO4305-25.000-EXT-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CO4305-25.000-EXT-T-TR
Leírás
XTAL OSC XO 25MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
25mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)