SD12C.TCT
DigiKey raktári szám
SD12C.TCTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SD12C.TCTCT-ND - Vágott szalag (CT)
SD12C.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD12C.TCT
Leírás
TVS DIODE 12VWM 24VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V bilincs 15A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SD12C.TCT modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
350W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
100pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V (max.)
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
24V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
15A (8/20µs)