CDSOD323-T12C
DigiKey raktári szám
CDSOD323-T12CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOD323-T12CCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOD323-T12CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOD323-T12C
Leírás
TVS DIODE 12VWM 28.3VC SOD323
Részletes leírás
28,3V (tipikus) bilincs 11A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
EDA / CAD modellek
CDSOD323-T12C modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
350W
Kapacitás / frekvencia
3pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
28,3V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11A (8/20µs)