LXM32SU45M2
DigiKey raktári szám
4008-LXM32SU45M2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LXM32SU45M2
Leírás
LXM32 SERCOS 45A RMS PEAK 1PH 23
Részletes leírás
Szervo AC 100 ~ 240VAC Táp 4,5A 100 ~ 240V Terhelés
Kategória
Kimeneti feszültség
100 ~ 240V
Kimeneti áram
4,5A
Sorozat
Kimeneti teljesítmény
500 W
Tápfeszültség
100 ~ 240VAC
Interfész
Modbus TCP, RS-485
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C