LXM32AD30M2
DigiKey raktári szám
4008-LXM32AD30M2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LXM32AD30M2
Leírás
LXM32A CAN RJ45 30A RMS PEAK 1PH
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szervo AC 100 ~ 240VAC Táp 30A 100 ~ 240V Terhelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LXM32AD30M2 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség
100 ~ 240V
Gyártó
Schneider Electric
Kimeneti áram
30A
Sorozat
Kimeneti teljesítmény
2200 W
Csomagolás
Doboz
Tápfeszültség
100 ~ 240VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
CAN, Modbus TCP, RS-485
Típus
modul
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Motor típusa
Szervo
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C