ATS480D62Y
DigiKey raktári szám
4008-ATS480D62Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS480D62Y
Részletes leírás
Lágyindítás/-leállítás Táp 62A Terhelés
EDA / CAD modellek
ATS480D62Y modellek
Kimeneti feszültség
208 ~ 690V
Sorozat
Kimeneti áram
62A
Kimeneti teljesítmény
45000 W
Tápfeszültség
110V ~ 230V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 60°C