LC1D65AE7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D65AE7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D65AE7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 4
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 65 A 48VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D65AE7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
38,4VAC
Kikapcsolási feszültség
14,4VAC
Tekercs feszültsége
48VAC
Névleges áram
65 A