LC1D65AFE7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D65AFE7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D65AFE7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 1
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 65 A 115VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
EDA / CAD modellek
LC1D65AFE7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
92VAC
Kikapcsolási feszültség
34,5VAC
Tekercs feszültsége
115VAC
Névleges áram
65 A