TSW-104-23-T-S
DigiKey raktári szám
SAM1075-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-104-23-T-S
Leírás
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 4 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
TSW-104-23-T-S modellek
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
További információk
Raktáron: 467
Gyári raktáron: 3 400
Más hossz
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Raktáron: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Raktáron: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM