TSW-147-23-T-S
DigiKey raktári szám
SAM1075-47-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-147-23-T-S
Leírás
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 47 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
TSW-147-23-T-S modellek
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
További információk
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Raktáron: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Raktáron: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 45POS 2.54MM