SSQ-104-01-T-S
DigiKey raktári szám
SAM1184-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSQ-104-01-T-S
Leírás
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
EDA / CAD modellek
SSQ-104-01-T-S modellek
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)
Érintkező tüske hossza
0,104" (2,64mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges feszültség
465VAC, 655VDC
Sorok száma
1
További információk
Raktáron: 3 930
Gyári raktáron: 679
Más hossz
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 754
CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 TIN PCB