MTMM-102-05-T-S-295
DigiKey raktári szám
MTMM-102-05-T-S-295-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTMM-102-05-T-S-295
Leírás
CONN HEADER VERT 2POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 2 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MTMM-102-05-T-S-295 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,023" (0,58mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,377" (9,58mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,059" (1,50mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A