MM3Z4V3T1G
DigiKey raktári szám
MM3Z4V3T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z4V3T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z4V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z4V3T1G
Leírás
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 4.3 V 300 mW ±7% Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM3Z4V3T1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms