MTLW-116-06-G-S-125
DigiKey raktári szám
612-MTLW-116-06-G-S-125-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTLW-116-06-G-S-125
Leírás
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 16 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
MTLW-116-06-G-S-125 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,125" (3,18mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,300" (7,62mm)
Szigetelés magassága
0,060" (1,52mm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
5,2A érintkezőnként