PIC32MX795F512LT-80I/PF
DigiKey raktári szám
PIC32MX795F512LT-80I/PFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PIC32MX795F512LT-80I/PFCT-ND - Vágott szalag (CT)
PIC32MX795F512LT-80I/PFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MX795F512LT-80I/PF
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrovezérlő IC 32 bites 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
EDA / CAD modellek
PIC32MX795F512LT-80I/PF modellek
RAM mérete
128K x 8
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
80MHz