HCM498000000ABJT
DigiKey raktári szám
300-6117-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
300-6117-1-ND - Vágott szalag (CT)
300-6117-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM498000000ABJT
Leírás
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz ±30ppm kristály 18pF 100 Ohms HC-49/US
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
8 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm