CL32B226KOJNNNE
DigiKey raktári szám
1276-1855-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1276-1855-1-ND - Vágott szalag (CT)
1276-1855-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL32B226KOJNNNE
Leírás
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Részletes leírás
22 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
CL32B226KOJNNNE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)