GRM32ER71E226KE15L
DigiKey raktári szám
490-5313-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5313-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5313-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM32ER71E226KE15L
Leírás
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM32ER71E226KE15L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)