C3225X7R1C226K250AC
DigiKey raktári szám
445-3945-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-3945-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-3945-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3225X7R1C226K250AC
Leírás
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
C3225X7R1C226K250AC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,110" (2,80mm)