TBP04P1-500-03BE
TBP04P1-500-03BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP04P1-500-03BE
DigiKey raktári szám
2223-TBP04P1-500-03BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP04P1-500-03BE
Leírás
TERM BLOCK PLUG 3POS 5MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,197" (5,00mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Áramerősség (UL)
15 A
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Feszültség (UL)
300 V
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
12-28AWG
Csomagolás
Doboz
Vezetékméret (mm²)
0,5-2,5mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
kék
Típus
dugó, aljzatok
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
3
Párosított érintkezőfelület bevonata
nikkel
Pozíciók száma szintenként
3
Tulajdonságok
tartóreteszek (nem a vezeték felőli oldal)
Szintek száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Csavar mérete
M3
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Végződtetés módja
Csavar
Vezetékcsupaszítási hossz
7-8mm
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Áramerősség (IEC)
10A
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Feszültség (IEC)
630 V
Szigetelés magassága
0,713" (18,10mm)