TBP04R2-500-02BE
DigiKey raktári szám
2223-TBP04R2-500-02BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP04R2-500-02BE
Leírás
TERM BLOCK HDR 2POS 5MM
Részletes leírás
2 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,197" (5,00mm) függőleges Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBP04R2-500-02BE modellek
Kategória
Áramerősség (IEC)
10A
Feszültség (IEC)
400 V
Sorozat
Áramerősség (UL)
15 A
Feszültség (UL)
300 V
Szín
kék
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
2
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
2
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Foglalat iránya
függőleges
Érintkezővég hossza
0,157" (4,00mm)
Végződtetés módja
forraszanyag
Szigetelés magassága
0,472" (12,00mm)