TBP04P1-500-04BE
TBP04P1-500-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP04P1-500-04BE
DigiKey raktári szám
2223-TBP04P1-500-04BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP04P1-500-04BE
Leírás
TERM BLOCK PLUG 4POS 5MM
Részletes leírás
4 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,197" (5,00mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Áramerősség (UL)
15 A
Feszültség (UL)
300 V
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
12-28AWG
Csomagolás
Doboz
Vezetékméret (mm²)
0,5-2,5mm²
Szín
kék
Típus
dugó, aljzatok
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
4
Párosított érintkezőfelület bevonata
nikkel
Pozíciók száma szintenként
4
Tulajdonságok
tartóreteszek (nem a vezeték felőli oldal)
Kivezetési raszter
0,197" (5,00mm)
Csavar mérete
M3
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Végződtetés módja
Csavar
Vezetékcsupaszítási hossz
7-8mm
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Áramerősség (IEC)
10A
Feszültség (IEC)
630 V
Szigetelés magassága
0,713" (18,10mm)