TBP02P1-381-12BE
TBP02P1-381-12BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-12BE
DigiKey raktári szám
102-6477-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP02P1-381-12BE
Leírás
TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM
Részletes leírás
12 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,150" (3,81mm) 180° Lengő (soros)
EDA / CAD modellek
TBP02P1-381-12BE modellek
Kategória
Áramerősség (UL)
8 A
Feszültség (UL)
300 V
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
16-28AWG
Csomagolás
Tasak
Vezetékméret (mm²)
1,5mm²
Típus
dugó, aljzatok
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma
12
Párosított érintkezőfelület bevonata
nikkel
Pozíciók száma szintenként
12
1
Csavar mérete
M2
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Csavarmeghúzási nyomaték
0,2Nm (1,7hüvelykfont)
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Vezetékcsupaszítási hossz
7mm
Végződtetés módja
Csavar - lemezrugó, Huzalvédő
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Áramerősség (IEC)
7A
Szigetelés magassága
0,441" (11,20mm)
Feszültség (IEC)
250 V