TJ1231530000G
TJ1231530000G
TJ1231530000G
DigiKey raktári szám
609-3806-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TJ1231530000G
Leírás
TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,150" (3,81mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Feszültség (UL)
300 V
Gyártó
Amphenol Anytek
Vezetékméret (AWG)
16-26AWG
Sorozat
Vezetékméret (mm²)
0,5-1,5mm²
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Típus
dugó, aljzatok
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
12
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
12
Csavar mérete
M2
Szintek száma
1
Csavarmeghúzási nyomaték
0,23Nm (2,0hüvelykfont)
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Vezetékcsupaszítási hossz
6-7mm
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Érintkező anyaga
rézötvözet
Végződtetés módja
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Ház anyaga
Hőre lágyuló gyanta
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Szigetelés magassága
0,437" (11,10mm)
Áramerősség (UL)
10 A