TBP02P1-381-03BE
TBP02P1-381-03BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-03BE
DigiKey raktári szám
102-6469-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBP02P1-381-03BE
Leírás
TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,150" (3,81mm) 180° Lengő (soros)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TBP02P1-381-03BE modellek
Kategória
Feszültség (UL)
300 V
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vezetékméret (AWG)
16-28AWG
Sorozat
Vezetékméret (mm²)
1,5mm²
Csomagolás
Tasak
Szín
kék
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
dugó, aljzatok
Párosított érintkezőfelület bevonata
nikkel
Pozíciók száma
3
Tulajdonságok
Horonyvezető
Pozíciók száma szintenként
3
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Csavar mérete
M2
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Csavarmeghúzási nyomaték
0,2Nm (1,7hüvelykfont)
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Vezetékcsupaszítási hossz
7mm
Végződtetés módja
Csavar - lemezrugó, Huzalvédő
Érintkező anyaga
rézötvözet
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Áramerősség (IEC)
7A
Szigetelés magassága
0,441" (11,20mm)
Feszültség (IEC)
250 V
Alap típusszám
Áramerősség (UL)
8 A