TBL008V-1000-02BE
TBL008V-1000-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL008V-1000-02BE
DigiKey raktári szám
102-TBL008V-1000-02BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL008V-1000-02BE
Leírás
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,
Részletes leírás
2 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Függőleges, kártyával 0,394" (10,00mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBL008V-1000-02BE modellek
Kategória
Feszültség
600 V
Vezetékméret
4-18AWG
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Doboz
Vezeték végződtetése
Csavar nélküli - rugós tok, Feszítőbilincs
Tulajdonságok
egymásba kapcsolás (oldalt)
Szín
kék
Pozíciók száma szintenként
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,394" (10,00mm)
Dugaszolási irány
Függőleges, kártyával
Érintkezőanyag bevonata
Rézötvözet - ónbevonatú
Áram
66 A