1.5SMBJ30CA-H
DigiKey raktári szám
118-1.5SMBJ30CA-HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-1.5SMBJ30CA-HCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-1.5SMBJ30CA-HDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5SMBJ30CA-H
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 31A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
31A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AA, SMB
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
33,3V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V