TBL-0014-750-02BE
DigiKey raktári szám
2223-TBL-0014-750-02BE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBL-0014-750-02BE
Leírás
TERMINAL BLOCK, 1-6 POLES,BLUE,
Részletes leírás
2 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Függőleges, kártyával 0,295" (7,50mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TBL-0014-750-02BE modellek
Kategória
Áram
40 A
Feszültség
600 V
Sorozat
Vezetékméret
8-24AWG
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Vezeték végződtetése
Csavar nélküli - lábrugó, Benyomható rugó
Szín
kék
Pozíciók száma szintenként
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kivezetési raszter
0,295" (7,50mm)