TB007-508-02BE
TB007-508-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB007-508-02BE
DigiKey raktári szám
102-6203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TB007-508-02BE
Részletes leírás
2 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,200" (5,08mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TB007-508-02BE modellek
Csomagolás
Tasak
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma szintenként
2
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Áram
16 A
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Feszültség
300 V