1.5KE400CA
DigiKey raktári szám
1.5KE400CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE400CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE400CA
Leírás
TVS DIODE 342VWM 548VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
548V bilincs 3,7A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
342V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
380V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
548V