TB007-508-04BE
TB007-508-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB007-508-04BE
DigiKey raktári szám
102-6205-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TB007-508-04BE
Részletes leírás
4 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,200" (5,08mm) Furatszerelt
EDA / CAD modellek
TB007-508-04BE modellek
Csomagolás
Tasak
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Pozíciók száma szintenként
4
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Áram
16 A
Csavarmeghúzási nyomaték
0,5Nm (4,4hüvelykfont)
Feszültség
300 V