PTN16-A20120K1B1
DigiKey raktári szám
2223-PTN16-A20120K1B1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTN16-A20120K1B1
Leírás
POT 20K OHM 1/8W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20k Ohm 1 Rész lineáris Furatszerelt Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,125W, 1/8W NYÁK érintkezők
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTN16-A20120K1B1 modellek
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Sorozat
Elforgatás
305°
Csomagolás
Tálca
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Ellenállás (Ohm)
20k
Működtető elem típusa
Recézett és hornyolt
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
M7 x 0,75
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
Furatszerelt
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,669" átmérő (17,00mm)