PDB181-K420K-203A2
PDB181-K420K-203A2
PDB181-K420K-203A2
DigiKey raktári szám
118-PDB181-K420K-203A2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDB181-K420K-203A2
Leírás
POT 20K OHM 1/10W CARBON LOG
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20k Ohm 1 Rész Logaritmikus panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,1W, 1/10W NYÁK érintkezők
Kategória
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Gyártó
Bourns Inc.
Elforgatás
300°
Sorozat
Ellenállás anyaga
Szén
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
Recézett és hornyolt
Ellenállás (Ohm)
20k
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,1W, 1/10W
Hüvely menete
M7 x 0,75
Beépített kapcsoló
Nincs
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Kerek - 0,669" átmérő (17,00mm)