CP854705-2
DigiKey raktári szám
102-4053-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP854705-2
Leírás
PELTIER, 40 X 40 X 7.05 MM, 8.5
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 51,6W / 27°C 8.5 A 80°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP854705-2 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Delta Tmax / Th
85°C / 27°C
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Magasság
7,05mm
Sorozat
Fokozatok száma
2
Csomagolás
Doboz
Max. áram
8.5 A
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
16.1 V
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Ellenállás
1.65 Ohms
Méretek
Négyzet - 40.00mm H. x 40.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
80°C
Qmax / Th
51,6W / 27°C