SF400-505005
DigiKey raktári szám
102-5125-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SF400-505005
Leírás
THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét Szürke 50,00mm x 50,00mm négyzet Ragadós - mindkét oldalon
Kategória
Külső méretek
50,00mm x 50,00mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vastagság
0,0197" (0,500mm)
Sorozat
Anyag
Szilikon elasztomer
Csomagolás
Lap
Ragasztóanyag
Ragadós - mindkét oldalon
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Szürke
Típus
kontaktus, lap
Hővezető képesség
2,5W/mK