AF500-153005
DigiKey raktári szám
102-5144-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AF500-153005
Leírás
THERM PAD 15MMX30MM 1 SHEET=92PC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét fehér 15,00mm x 30,00mm négyszögletes Ragadós - mindkét oldalon
Kategória
Külső méretek
15,00mm x 30,00mm
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vastagság
0,0197" (0,500mm)
Sorozat
Anyag
Szilikon nélküli
Csomagolás
Lap
Ragasztóanyag
Ragadós - mindkét oldalon
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fehér
Típus
kontaktus, lap
Hővezető képesség
3,0W/mK